Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Mazowieckim

Katalog online:

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat do naszej biblioteki. Dla wszystkich dzieciaczków z roczników 2013-2016  mamy wyprawki czytelnicze:)

W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK

09 września 2019
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 8:00- 17:00